Titles you rated
The RoundupRated ★ 2.5
The Eyes of Tammy FayeRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5- The Reservoir GameRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5