Titles you rated
He's on DutyRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Mourning GraveRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 1.0
CartRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
HauntersRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5