Movies
Ratings
224
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5