Titles you rated
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Land of HappinessRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5