Movies
Ratings
249
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 1.5
Leap YearRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 0.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5