Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0