Movies
Ratings
15
The Truman ShowRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
SaltRated ★ 0.5
The TerminalRated ★ 5.0