Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0