Titles you rated
Dream HighRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0