Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0