Titles you rated
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 2.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0