Titles you rated
MoanaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
Winnie the PoohRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
The Peanuts MovieRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0