Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
WantedRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0