Series
Ratings
74- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0
Super CrooksRated ★ 2.5- 괴물의 시간Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Friends GamesRated ★ 1.0
Trainwreck: Storm Area 51Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Great PretenderRated ★ 2.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Vampire in the GardenRated ★ 1.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0