Titles you rated
The Sound of MagicRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5