Movies
Ratings
82
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5