Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5