Movies
Ratings
409
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.5
SelmaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
HitchRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 2.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
The Maid and the MagicianRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5