Titles you rated
Moby DickRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
YoungjuRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
DangalRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5