Movies
Ratings
293
Your Name.Rated ★ 4.0
Tall GirlRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Pete's DragonRated ★ 2.5
The Lighthouse of the OrcasRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5