Series
Ratings
17
SKY CastleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5