Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5