Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Measure in LoveRated ★ 2.0
Jay KellyRated ★ 3.5
En Route ToRated ★ 4.0
Leave the Cat AloneRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 3.5
The CameramanRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
The ImmigrantRated ★ 3.5
After This DeathRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.5
House of SayuriRated ★ 2.0
Mute WitnessRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0