Titles you rated
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 2.5
HugoRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
In the Line of FireRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 3.5
88 MinutesRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 2.5
Open Your EyesRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 4.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 1.5
The FanRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 5.0