Titles you rated
Suspect XRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0