Series
Ratings
29
Gu Family BookRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 1.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 0.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 1.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My First TimeRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0