Titles you rated
One More Happy EndingRated ★ 2.5
The K2Rated ★ 2.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0