Titles you rated
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.0
Dead Like MeRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5