Titles you rated
QuizRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 1.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 1.0
While You Were SleepingRated ★ 1.0
Years and YearsRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 1.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 1.0
My Little TelevisionRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 1.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 1.0