Titles you rated
- Good BoyRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Dear HongrangRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Buried HeartsRated ★ 2.0- The Two WomenRated ★ 2.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- The History of UsRated ★ 3.0
LookismRated ★ 2.0
The Judge from HellRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Summer StrikeRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0