Titles you rated
Five FingersRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0