Movies
Ratings
109
Chicken RunRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 3.0