Movies
Ratings
17
FarinelliRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
Old PartnerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0