Series
Ratings
62 Squid Game Season 3Rated ★ 3.5 Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
 Investigation AlienRated ★ 4.0 Investigation AlienRated ★ 4.0
 Lovestruck in the CityRated ★ 3.5 Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
 NarcosRated ★ 3.5 NarcosRated ★ 3.5
 NarcosRated ★ 3.5 NarcosRated ★ 3.5
 NarcosRated ★ 3.5 NarcosRated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
 Prison PlaybookRated ★ 4.0 Prison PlaybookRated ★ 4.0
 DarkRated ★ 3.0 DarkRated ★ 3.0
 DarkRated ★ 3.0 DarkRated ★ 3.0
 DarkRated ★ 3.0 DarkRated ★ 3.0
 The Glory Part 2Rated ★ 4.5 The Glory Part 2Rated ★ 4.5
 The Glory Part 1Rated ★ 4.5 The Glory Part 1Rated ★ 4.5
 TimelessRated ★ 3.5 TimelessRated ★ 3.5