Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 2.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0
SoulRated ★ 2.5
Godzilla VS. KongRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Alex StrangeloveRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0