Series
Ratings
101
Melo MovieRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
Begin Again Season 3Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 2.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5