Titles you rated
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0