Movies
Ratings
79
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 1.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
DivaRated ★ 0.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.0