Titles you rated
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5