Movies
Ratings
248
TedRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 2.5
RayRated ★ 5.0
The TouristRated ★ 2.0