Movies
Ratings
26
Begin AgainRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0