Movies
Ratings
76
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0