Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 1.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0