Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0