Movies
Ratings
22
The PrisonRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5