Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0