Titles you rated
IncoherenceRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5