Movies
Ratings
18
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0