Movies
Ratings
392
GoldRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0