Titles you rated
- バビル2世 OVARated ★ 2.5
Black Jack OVARated ★ 5.0
Space CobraRated ★ 4.0
Fight! Iczer OneRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Mare of EasttownRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0